Spojení techniky s přírodou

Partneři

Hlavní stránka > Firma > Partneři

NABU-Oberflächentechnik GmbH

Společnost NABU vykazuje inovační práci zejména v oblasti předúpravy na hliník. Například skupina výrobků pod označením NABUTAN umožňuje v bezoplachové technologii vytvořit konverzní povlak na kovový podklad, který neobsahuje chróm. Nepřítomnost chrómu vede ke snížení zatížení na životní prostředí a má i dopad na nižší výrobní náklady. Hospodárnost a zájem o životní prostředí jsou dvěma klíčovými pilíři naší poradenské služby.

www.nabu-stulln.de

Reference společnosti:

                       

DeWe Brünofix GmbH

Firma Brünofix byla založena v roce 1905 v Lipsku. Nejdříve se rozvíjela zejména v oblasti prodeje chemie pro černící procesy. Pak došlo k výrobě van jak pro výrobu chemie tak i pro fosfatizační procesy. Po ukončení druhé světové války měla firma sídlo v Norimberku, později se přestěhovala dál o 20 km do Rednitzhembachu.
Od roku 1970 DeWe Brünofix plánuje a prodává kompletní zařízení pro chemické povrchové úpravy a nabízí kromě toho také plně automatické zařízení pro procesy černění a fosfátování a nabízí služby jako zakázkové.

www.dewe-bruenofix.de

Reference společnosti:

                          

POLIGRAT GmbH

Společnost POLIGRAT GmbH byla založena v Mnichově r. 1952. Již více jak 60 let zaujímá vedoucí postavení ve vývoji, výrobě a použití speciálních metod pro chemické a elektrochemické úpravy kovových povrchů. Kromě Německa má několik provozů po celé Evropě a v zámoří. Zaměřuje se především na úpravu nerezové oceli pro kterou nabízí patentovanou technologii Elektrolytického leštění. Použití je možné na obrobky všech tvarů a velikostí.

www.poligrat.de

TEIJO Pesukoneet Oy

Průmyslové čistící zařízení pod označením TEIJO jsou vyráběny ve Finsku již od roku 1967. V posledních letech se vyexpedovalo více jak 10000 strojů zákazníkům do celého světa. V roce 2010 došlo ke sloučení dříve samostatných firem Teijo a Viverk Ab. Mezi hlavní obchodní trhy patří Skandinávie a střední Evropa.
Pračky jsou buď jednostupňové, vícestupňové, tunelové, v provedení ocelovém nebo nerezovém.
V pračce TEIJO probíhá automatické praní v uzavřené kabině. Prané zboží, které je v klidu, je ze všech stran ostřikováno horkou alkalickou prací kapalinou, stříkající z rotujícího tryskového rámu.

www.teijopesu.fi

Reference společnosti:

Vybrané reference naší společnosti CHEMO-PHOS CZ, s.r.o.

 

                          PBS

Aktuality na email

Přejete-li si dostávat aktuality na Váš email, vyplňte následující pole.
Údaje označené "*" jsou povinné.

Email:*
Jméno:
Přijmení:
Společnost:
Město:
Pozn.:


RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2024

CHEMO-PHOS CZ, s.r.o. 2016, Všechna práva vyhrazena 

Administraci zajišťuje redakční systém společnosti NETservis s.r.o.